ProwadziĹ po alkoholu i przewoziĹ dwoje dzieci. Zatrzymali go policjanci z NamysĹowa
Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł
pod tytułem: "ProwadziĹ po alkoholu i przewoziĹ dwoje dzieci. Zatrzymali go policjanci z NamysĹowa",
w którym piszą, że
"Ponad 0,5 promila alkoholu miaĹ w organizmie kierowca volkswagena zatrzymany przez policjantĂłw ruchu drogowego z NamysĹowa. MÄĹźczyzna przewoziĹ pasaĹźerĂłw, w tym dwoje dzieci. Policjanci z WydziaĹu Ru (...)".
Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.